Download
Download this file (cinol_cvRU.pdf)cinol_cvRU.pdf165 kB

CINOLS-SV

 • Virsmas sagatavošana
 • Virsmas sagatavošana sevī ietver:
  - virsmas defektu novēršanu (asas malas, atskabargas, metināšanas šļakatas un tml.);
  - eļļas un taukvielu netīrumu novēršana pēc GOST 9.402-80;
  - rūsas un plāva (oksīdu) tīrīšana ar abrazīvo strūklu līdz pakāpei 2 pēc GOST 9.402-80 vai Sa 2,0 - Sa 2½ pēc ISO 8501-1:1988.
  Pēc virsmas attīrīšanas tā jāatputekļo.Ir pieļaujama krāsas klāšana uz gludu, attaukotu virsmu vai uz virsmas ar nelielu rūsu, rūsa, kas atslāņojas ir jānotīra.Mitruma esamība uz virsmas nav pieļaujama.
  Laika intervāls pēc abrazīvās attīrīšanas līdz kompozīcijas pirmās kārtas uzklāšanai nedrīkst pārsniegt 24 stundas slēgtā telpā vai 6 stundas – ārā.

  • Kompozīcijas uzklāšana

  Pirms uzklāšanas nepieciešams rūpīgi samaisīt kompozīciju līdz viendabīgai masai.
  Ja nepieciešams kompozīciju var atšķaidīt līdz darba viskozitātei ar šķaidītājiem solvent, vait-spirit, R-5, R-10 kopumā ne vairāk par 5% no masas. Kompozīcija, kas gatava lietošanai, ir viendabīga blīvuma un krāsas suspensija.
  Veicot krāsošanas darbus jāņem vērā, ka kompozīcija CINOLS-SV:
  - ir pieskaitāma pie ātri žūstošo lakkrāsu materiālu klases;
  - tai ir nepieciešama periodiska maisīšana darba laikā, lai novērstu cinka pulvera nosēdumus.
  Kompozīcijas CINOLS-SV klāšanas noteikumi:
  - gaisa temperatūra no -15 līdz +40°C;
  - attiecīgais gaisa mitrums līdz 90 %.
  Ja krāsošanas darbi tiek veikti nelabvēlīgas temperatūras apstākļos, tad kompozīciju diennakti jānotur siltās telpās un jālieto pa mazām porcijām.
  Lai novērstu mitruma kondensāciju uz krāsojamās virsmas ir nepieciešams uzturēt metāla virsmas temperatūru ne mazāku par 3°C virs rasas punkta temperatūras.
  Kompozīcija CINOLS-SV tiek klāta ar pneimatisko un bezgaisa smidzināšanas metodi, otu un rullīti.

  • Tehnoloģiskies krāsošanas režīmi:
   Bezgaisa smidzināšana:
   - smidzināšanas spiediens: 10-20 MPa;
   - sprauslas diametrs: 0,38 - 0,53 mm (0,015 - 0,021 collas);
   Pneimatiskā smidzināšana
   - saspiestā gaisa spiediens: 0,3 - 0,4 MPa;
   - sprauslas diametrs: 1,8-2,2 mm.
   Asās malas, atskabargas, metināšanas šļakatas un citas grūti aizsniedzamās vietas pirms smidzināšanas ieteicams nokrāsot ar otu.
   Klājot kompozīciju ar otu un rullīti nav ieteicams atkārtoti ar instrumentu pārklāt vienu un to pašu vietu.Pārklājums CINOLS-SV dabīgi žūst. Pirmā slāņa nožūšana līdz “atlobās” (viegli piespiežot pārklājumam pirkstu tas neatstāj pēdas un nelīp) pie gaisa temperatūras (20±2)°C un mitruma (65±5) % sastāda ne vairāk kā 30 minūtes. Slēgtajos dobumos un grūti aizsniedzamās vietās žūšanas laiks palielinās 1,2 reizes.Pārklājums CINOLS-SV ir remontājams. Pārklājuma bojātos posmus vajag novērst, virsmu nopulēt līdz metāliskajam spīdumam, attaukot un aizkrāsot.Kā pārklājuma materiāli tiek izmantoti POLITONS-AK (TU 2313-028-12288779-2002), kā arī akrila, hlorkaučuka un pentaftālās emaljas.Pārklājuma slānis tiek uzklāts ne ātrāk kā pēc 24 stundām pēc kompozīcijas CINOLS-SV pēdējā slāņa uzklāšanas.Pārklājuma izturēšana līdz ekspluatācijai šķidrā vidē sastāda 7 diennaktis.Lai nodrošinātu augstu darba kvalitāti nepieciešams ievērot krāsojamā aprīkojuma tehniskās apkopes noteikumus: - veicot krāsošanu ar smidzināšanas metodi ieteicams pirms darba uzsākšanas caur krāsas smidzinātāju izlaist atšķaidītāju; - darba pārtraukumos darba smidzinātāja sprauslas ieteicams iemērkt atšķaidītājā; - pēc darba beigām ar kompozīciju CINOLS-SV, visa kompozīcijas sagatavošanas un uzklāšanas aparatūra un aprīkojums jāiztīra ar atšķaidītāju.
   Krāsojamās tehnikas mazgāšanai var izmantot šķaidītājus solvent, vait-spirit, R-5, R-10.Kompozīcijas CINOLS-SV tīrais patēriņš uz 1 slāni sausa pārklājuma ar biezumu 40-60 mkm sastāda 240-350 g/m2

  • Pārklājuma kvalitātes kontrole
  • Pārklājuma biezuma un atgēzijas ārējā izskata kontrole tiek veikta pēc pilnīga pārklājuma nožūšanas - pārklājumam jābūt pietiekami cietam, lai izturētu biezuma mērītāja spiedienu.Ārējais izskats tiek novērtēts vizuāli. Pārklājuma biezumu kontrolē ar magnētiem biezuma mērītājiem.Adgēzija tiek noteikta ar restoto griezuma metodi pēc GOST 15140-78.Pārklājuma rajoni, kas bojāti kvalitātes kontroles laikā jāatjauno līdz nepieciešamajam biezumam.
Uzņēmuma kvalitātes sistēma sertificēta pēc ISO 9001:2000,sertifikācijas institūcija -AeroCert AG (Vācija)
Reviw on bokmaker Number 1 in uk http://w.artbetting.net/ William Hill
Full Reviw on best bokmaker - Ladbrokes http://l.artbetting.net/ full information
betfair.artbetting.net
sports bookmakers